FILME JOCURI MUZICA PROGRAME CHAT RADIO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ceas StrikeStar
Radio
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

GTop Vizite

For fans
MTV Ce-A MaI Buna MuzicA
TinaR - VIP

Sterge id din lista altcuiva

In jos

Sterge id din lista altcuiva Empty Sterge id din lista altcuiva

Mesaj  JusTPauL Vin Iun 03, 2011 6:14 pm

Dab3 este o aplicatie care va permite sa va stergeti permanent din lista de yahoo messenger a cuiva care “nu va merita” sau e “mass message maniac” (motivele nu conteaza icon smile Dab3 Cum sa te stergi din lista altcuiva de YM ). Nu putini sunt cei care fac schimb de liste (cred ca e la moda) si implicit id-ul va poate ajunge la cine nu trebuie. In acest caz folositi cu “incredere” dab3, in cel mai rau caz cred ca o sa primiti spam.

Download: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

La Your Yahoo ID introduceti id-ul dumneavoastra, la Your Password introduceti parola de la id-ul dvs, si la Targets ID id-ul celui din lista caruia vreti sa va stergeti. La Rejection Message puteti adauga un mesaj care sa ii apara celui care v-a suparat, insa nu il va vedea decat daca este online. Daca e offline veti disparea din lista lui pur si simplu.

Atentie insa de unde descarcati fisierul!
Dab3 e o aplicatie pe care am folosit-o in nenumarate randuri, am descarcat-o din mai multe locuri si cu parere de rau va zic, nu de putine ori am avut surpriza ca antivirusul sa “constate” prezenta unor troieni, backdoors samd.
Pentru maxima securitate va puteti schimba parola dupa folosirea programului.
JusTPauL
JusTPauL
AdminIstrator
AdminIstrator

Mesaje : 233
Data de inscriere : 29/04/2011

https://strikestar.forumgratuit.ro/forum

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum